Poznaj naszą Kadrę
Beata Krzyś
Absolwentka Wydziału Fizyki o specjalizacji optyka (praca magisterska z zakresu grafiki komputerowej) na Wydziale PPT PWr. oraz Podyplomowego Studium Pedagogicznego. Ukończyła też Studium Podyplomowe Innowacyjny Menadżer na Uniwesytecie Ekonomicznym. Autorka programu autorskiego wchodzącego w zakres nauczania w Quali. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu grafiki komputerowej 2D, DTP, tworzenia stron WWW, animacji Flash oraz obsługi programów biurowych, fotografii, którą nabyła podczas studiów, kursów komputerowych, praktyki w agencji reklamowej, studiu fotograficznym oraz wykonywania samodzielnych zleceń. Ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w nauczaniu grafiki komputerowej i tworzenia stron internetowych. Pracowała w Liceum Zawodowym jako nauczyciel fizyki. Jej zainteresowania to: góry, żeglarstwo, fotografia, psychologia, obecnie głównie wychowanie dzieci.
Lech Gruszewski
Na co dzień zajmuje się motion designem współpracując z agencjami reklamowymi, min. K2 oraz prywatnymi klientami przy realizacji spotów, animacji i prezentacji multimedialnych. Od pięciu lat naucza Flasha.
www.digitalformstudio.com
Jolanta Waniowska
Projektantka graficzna i fotografka. Specjalistka z zakresu marketingu i kompleksowej realizacji działań marketingowych w mediach społecznościowych. Pasjonatka planowania i wdrażania kampanii marketingowych z wykorzystaniem nowych technologii. Prowadzi profil w bazie zdjęć unsplash.com oraz www.eyeem.com
Dobromir Kropielnicki
Ukończył kierunek automatyka i robotyka na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Posiada sześcioletnie doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu aplikacji internetowych, ma na swoim koncie kilkadziesiąt wdrożonych projektów – dla firm polskich i niemieckich. Technologie, w których pracuje to HTML, PHP, ActionScript, MySQL, PostGres, JavaScript. W firmie Quali prowadzi kurs PHP + JavaScript + MySQL oraz warsztaty tworzenia aplikacji internetowych z wykorzystaniem technologii PHP. Zainteresowania: fotografia.
Janusz Skudrzyk
Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Autor dwóch sklepów internetowych, dwóch systemów CMS, jednego forum dyskusyjnego oraz jednego serwisu blogerskiego. Ekspert od przyspieszania kiepsko napisanych szablonów i wtyczek do WordPressa. Technologie: HTML, PHP, MySQL, Smarty, JavaScript (jQuery) oraz CSS.
Michał Pawlik
Własciciel agencji marketingowej MOOQ, obsługujacej m.in. VIESSMANN, OPERA SOFTWARE, BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO. W branzy marketingowej od kilkunastu lat. Współpracował w zakresie badan i strategii marketingowych z najwiekszymi polskimi i zagranicznymi markami. Jako główny analityk portalu Nasza Klasa odpowiadał za zdobywanie i gromadzenie informacji o uzytkownikach portalu oraz analizy marketingowe. Zwiazany był z firma Added Value, najwieksza agencja strategiczna na swiecie. Pracował takze z polskimi agencjami, podczas pracy w jednej z nich uzyskał nagrode magazynu Media&Marketing za najlepiej oceniany dział strategii w Polsce wsród agencji nie-sieciowych. Autor i współautor wielu publikacji, m.in. raportów strategicznych IAB. Prelegent na wielu konferencjach branzowych oraz prowadzacy szkolenia z zakresu wiedzy marketingowej. Jeden z niewielu polskich ekspertów w dziedzinie marketing intelligence. Wykładowca akademicki.
Karina Klińska
Marcin Wlaziński
Grzegorz Hołdys
Benedykt Kroplewski
Paweł Frankowski
Strony internetowe projektuje od 2003 roku, na swoim koncie ma blisko 50 komercyjnych stron internetowych oraz kilka publikacji książkowych z zakresu budowy stron internetowych, w tym o rozwiązaniach typu CMS (wyd. Helion) oraz liczne artykuły z pogranicza prawa i informatyki. Obecnie jest słuchaczem studiów doktoranckich na Uniwersytecie Wrocławskim, w Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej (CBKE). Od 2006 roku jest pracownikiem Sądu Okręgowego we Wrocławiu, biorąc czynny udział w projekcie "Sąd XXI wieku". Więcej na: http://cbke.prawo.uni.wroc.pl/.
Mikołaj Krawcow
Błażej Andrzejewski
Tomasz Sójka
Ryszard Szymański
Prowadzi szkolenia z Photoshopa, Corel DRAW i 3ds Max. Właściciel firmy Szymanski Design.
Bartosz Mateńko
Grafik komputerowy, DTP-owiec i fotograf. Projektuje głównie na potrzeby druku. W branży od 8 lat. Z wykształcenia polonista.
Andrzej Smoliński
Ukończył Inżynierię oprogramowania na Politechnice Wrocławskiej w 1999 r. Od 1999 r. pracował najpierw w debisIT Services Poland jako programista, projektant i deweloper rozwiązań w technologii Java i J2EE, następnie od czerwca 2002 roku w T–SysteMS Poland do konca 2003 roku. Uczestniczył w wielu projektach, w tym kilku realizowanych poza granicami kraju – w Hamburgu, Diseldorfie, Insbrucku. W sumie ponad 2 lata pracy w zagranicznych zespołach projektowych z możliwością przyglądania się tamtejszym standardom wytwarzania oprogramowania i nabierania doświadczeń. Na początku 2004 roku założył własną firmę NetIS świadczącą do chwili obecnej usługi w dziedzinie konsultingu, projektowania i realizacji małych oraz średnich projektów informatycznych w architekturze rozproszonej J2EE oraz dostarczającą szkolenia. Od początku istnienia firmy NetIS współpracował jako instruktor z firmami Sun MicrosysteMS i Accenture. Jest certyfikowanym przez Sun–a instruktorem Javy i J2EE. Posiada również certyfikat programisty Java. Prywatnie lubi wyprawy w góry, żeglowanie po jeziorach (nie tylko Mazurskich), uprawiać nie ekstremalnie sporty, tańczyć i jeszcze kilka innych rzeczy :).
Maciej Słowiński
Architekt wnętrz z Łodzi. Ukończył studia na wydziale architektury Politechniki Łódzkiej w 2006 roku i od tego czasu pomaga realizować marzenia inwestorów prywatnych, o własnej niepowtarzalnej przestrzeni do życia. Jest założycielem biura projektowego Atelier Słowiński, które specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz domów prywatnych oraz apartamentów. Na swoim koncie ma też projekty klubu muzycznego SCENOGRAFIA w Łodzi, hotelu HOTEL & SPA **** KASZTEL UNIEJÓW w Uniejowie oraz MUZEUM KANAŁU „Dętka” w Łodzi.
Od początku swojej działalności pracuje w programie SketchUp, a od 4 lat wizualizacje przygotowuje w programie Enscape. Wypracował autorski sposób tworzenia wizualizacji oraz dokumentacji projektów wnętrz przy użyciu tych dwóch programów.
Tomasz Malec
Agnieszka Tomaszewska
Grzegorz Kaczmarek
Nauczyciel projektowania graficznego i warsztatu grafika komputerowego
(Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop), animacji oraz rysunku odręcznego i cyfrowego. Doświadczony projektant graficzny, ilustrator, animator, fotografik, nauczyciel akademicki, aktywista komiksowy. Obecnie uczę różnorodnych przedmiotów związanych z projektowaniem i warsztatem grafika komputerowego na Uniwersytecie Wrocławskim, kierunek Komunikacja Wizerunkowa i CI/PR. Pracuję również jako freelancer.
Moje portfolio: grzechotnick.weebly.com
Moje wpisy na blogu Quali »
Krzysztof Gumulak
Katarzyna Klisko
Aneta Wojciechowska
Operator DTP, grafik komputerowy, miłośniczka programów Adobe i grafiki wektorowej, bo nie tylko w Photoshopie można zrobić wszystko :–). Absolwentka filozofii, redaktor techniczny. Grafiką komputerową i przygotowaniem do druku zajmuje się od ponad 14 lat; od 2006 r. jako freelancer współpracuje z agencjami reklamowymi i klientami prywatnymi.
Patryk Szmidt
Nauczyciel marketingu i video marketingu Od kilku lat jest ściśle związany z branżą marketingu internetowego. Jest założycielem oraz właścicielem agencji digital – DigiTrends, która wprowadza marki i firmy do świata nowoczesnego marketingu. Ukończył Zarządzanie i Marketing na Wyższej Szkole Zarządzania we Wrocławiu oraz Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim, a także Grafikę Komputerową w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej.
Marcin Szewczyk
Projektant prasowy, redaktor techniczny, architekt informacji z ponad dziesięcioletnim stażem zawodowym. Zajmuje się projektowaniem głównie na potrzeby druku, ale również stron internetowych oraz mediów interaktywnych. Zwolennik projektowania pod kątem funkcjonalności i użyteczności. Właściciel firmy projektowej m4c/project/.
Strona WWW wraz z portfolio: www.m4c.pl
Paweł Lipka
Założyciel studia Action Heroes, znanego z animacji do popularnego na całym świecie serialu "Garfield Show" oraz prac graficznych do filmu kinowego "Sala samobójców". Aktualnie Paweł jest dyrektorem artystycznym serialu telewizyjnego "Tom i Keri" i nadzoruje pracę międzynarodowego zespołu twórców (Wielka Brytania, USA, Hiszpania, Francja, Gruzja, Pakistan, Indie, Węgry, Indonezja, Macedonia i Australia). Więcej informacji i prace na blogu: http://pawel–lipka.com.
Tomasz Deroń
Janusz Skudrzyk
Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Autor dwóch sklepów internetowych, dwóch systemów CMS, jednego forum dyskusyjnego oraz jednego serwisu blogerskiego. Ekspert od przyspieszania kiepsko napisanych szablonów i wtyczek do WordPressa. Technologie: HTML, PHP, MySQL, Smarty, JavaScript (jQuery) oraz CSS.
Marta Januszewska
Małgorzata Jastrzębska
Janusz Jastrzębski
Przygodę z pracą dydaktyczną rozpoczął w 1987 roku jako nauczyciel akademicki. Niedługo potem zetknął się z programami pakietu MS Office. W efekcie wieloletnie zgłębianie możliwości tych programów umożliwiło mu zgromadzenie wiedzy, którą teraz dzieli się z innymi. Jedną z płaszczyzn, gdzie mogże przekazywać zgromadzoną wiedzę, jest firma Quali. Pracę tu rozpoczął w 2006 roku i do dzisiaj kontynuuje zarówno w postaci zajęć z kursantami, jak i nagrywając filmy szkoleniowe. W okresie ostatnich kilkunastu od lat 2006 – 2023 (w tym pandemia i lockdown) Janusz Jastrzębski przeprowadził w Quali około 350 szkoleń stacjonarnych, co daje około 3150 godzin nauki. Wśród głównych klientów znalazły się osoby przysłane przez urzędy pracy, fundacje, firmy oraz kursantki i kursanci indywidualni.
Jakub Drzazga
Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Ukończył specjalność Inżynieria Oprogramowania. Uczenie innych to jego pasja. Ma doświadczenie jako szkoleniowiec Scruma i Javy. Prowadzi szereg kursów w obu dziedzinach, nierzadko udaje mu się je połączyć. Obecnie pracuje w firmie Nokia Siemens Networks, gdzie jest przede wszystkim Scrum Masterem i developerem. Miał okazję wdrażać metodykę Scrum w wielu projektach. Jako programista głównie zajmuje się refactoringiem istniejącego kodu, jeżeli to tylko możliwe stara się zawsze stosować Test Driven Development (pisanie testów jednostkowych przed implementacją). Posiada szereg certyfikatów potwierdzających znajomość zarówno Javy jak i metodyki Scrum.
Małgorzata Ostrowska
Lubi patrzeć na świat i ludzi przez obiektyw. Jej fascynacja fotografią zaowocowała w 2009 roku powstaniem Studia M1 i pod tym szyldem do dziś wykonuje zdjęcia – głównie indywidualne sesje dziecięce, ciążowe i rodzinne. Interesuje ją portret – zamknięcie w zdjęciu osobowości i cząstki charakteru małego lub dużego człowieka. W fotografii stara się zachować prostotę formy i treści, nie używać zbyt wielu modnych dodatków, ukazywać duszę człowieka. Poza pracą uwielbia podróże w dalekie zakątki świata. Małgorzata Ostrowska prowadzi własną stronę internetową i blog oraz funpage, gdzie stara się pokazać jak najwięcej zdjęć ze swoich sesji zdjęciowych. www.studiom1.net
Michał Borkowski
Operator DTP i grafik komputerowy z 14–letnim doświadczeniem, wykładowca grafiki komputerowej od 1999 roku. Adobe Certified Expert – pierwszy z egzaminów zdany w 1999 roku (Adobe Illustrator 8.1). Przez 2 lata wykładowca w renomowanym Publishing Institute (Adobe Authorized Training Centre), później współpracujący między innymi z CE Edusoft, szkolił pracowników Wydawnictwa Presspublica S.A., Dziennika "Super Express", Dziennika "Przegląd Sportowy", Avon Polska, Centrum Obsługi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Petrochemii Płock S.A., Kompanii Piwowarskiej S.A. oraz wielu innych firm w czasie szkoleń zamkniętych i setki osób prywatnych w czasie szkoleń otwartych. Współpracując wiele lat z warszawską firmą SAD Sp. z o.o. – (Adobe Authorized Training Centre) – prowadził szkolenia dofinansowywane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu "Inwestycja w kreatywność – wsparcie sektora usług kreatywnych", a także szereg szkoleń zamkniętych i otwartych.
Michał Olek
Ukończył Politechnikę Wrocławską na specjalności "Inżynieria oprogramowania" wydziału IZ. Od 1998 roku zajmuje się projektami wykonanymi w technologii Java i J2EE jako programista, projektant i architekt. Początkowo w debisIT Services, następnie w T–SysteMS Poland. Uczestniczył w kilkunastu projektach, w kraju i za granicą – m.in. w Mediolanie,Stuttgarcie, Hamburgu, Pradze, Budapeszcie – realizowanych wg standardów zachodnioeuropejskich i amerykańskich. Od 2003 zajmuje się tworzeniem i rozwojem systemu informatycznego dużej firmy finansowej. Napisał serię artykułów do miesięcznika Software (2.0). W roku 2006 założył firmę InIT zajmującą się szkoleniami z zaawansowanych technologii informatycznych, konsultingiem oraz tworzeniem małych i średnich projektów informatycznych. Prowadzi m.in. komercyjne szkolenia z zakresu technologii Java i J2EE jako certyfikowany instruktor Sun Microsystems. Posiada również certyfikat programisty Javy.
Monika Loryńska
Przedsiębiorca i ekspert marketingu z ponad 16-letnim doświadczeniem, jest założycielką agencji marketingowej Pixel PR. Ukończyła Dziennikarstwo i Public Relations na Wyższej Szkole Zarządzania w Rzeszowie, zdobywając nie tylko teoretyczną wiedzę, lecz także kluczowe umiejętności komunikacyjne.
Wspierając przedsiębiorstwa w przenoszeniu się do świata online, angażuje się w tworzenie strategicznych stron internetowych. Jej wszechstronne podejście obejmuje aspekty wizualne, strategie marketingowe, sprzedażowe oraz rozwiązania techniczne. Pracowała z klientami z całej Polski i nie tylko.
Jako pasjonatka nowoczesnych trendów marketingowych, nieustannie doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach branżowych. Jej zaangażowanie w rozwój własny oraz gotowość do adaptacji do zmian w cyfrowym środowisku czynią ją cenionym specjalistą w dziedzinie marketingu i e-biznesu.
Dzieli się swoją wiedzą poprzez liczne artykuły i inne treści edukacyjne. Jest autorką dwóch produktów cyfrowych. Pierwszy to ebook "Podkręć swój sklep internetowy", który oferuje praktyczne wskazówki dotyczące optymalizacji strony, budowania marki i efektywnego pozyskiwania klientów online. Drugi produkt, "Checklista Skutecznego Sklepu Internetowego", to praktyczne narzędzie obejmujące kluczowe elementy, które warto poprawiać w sklepach internetowych, aby zwiększać sprzedaż.
Beata Gruszczyńska
Grafiką komputerową zajmuje się od ponad 6 lat współpracując z wieloma agencjami reklamowymi oraz prywatnymi klientami przy projektowaniu aplikacji internetowych i wszelkiego rodzaju materiałów DTP. Jest współzałożycielką powstałej w 2007 roku agencji reklamowej Digital Form. Posiada ponad pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu grafiki komputerowej (Firma Reklamowa Wima, Inmedia Polska, Quali). Prywatnie, poza grafiką komputerową interesuje się literaturą, komiksami oraz grami komputerowymi. www.digitalformstudio.com
Tomasz Nassalski
Marcin Wowrzeczka
Dominika Sośnicka
Grzegorz Szczotka
Strony www tworzy od 1996 roku. Stworzył i prowadzi jeden z największych serwisów do nauki angielskiego – Angielski Online: angielski-online.pl. Na co dzień pracuje jako programista PHP w firmie LookLED24.pl sp. z o.o. oraz realizuje własne projekty i tworzy różnego rodzaju serwisy komercyjne. Miłośnik technologii Open Source i Linuksa. Posiada certyfikat Zend Certified Engineer (ZCE).
Bartosz Cebula
Wykształcenie: 2004–2010 Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Jarosławiu 2011–2016 Grafika, spec. grafika warsztatowa, UMCS Lublin. Dyplom w katedrze druku wypukłego u prof. Krzysztofa Szymanowicza (Nagroda Dziekana). Praca dyplomowa znalazła się również w zestawieniu najlepszych dyplomów artystycznych 2016 roku, portal fontnieczcionka.pl/
Osiągnięcia:
Około 25 nagród i wyróżnień w konkursach m. in:
Grafika Młodych, Kraków 2009;5th International Cyprus Cartoon Contest 2013.Udział w ok. 80 wystawach m. in:
15 Międzynarodowe Triennale Małej Formy Graficznej w Łodzi(2014),Międzynarodowe Biennale Małej Formy Graficznej i Exlibrisu w Ostrowie Wielkopolskim(2014,2016),5 Międzynarodowe Biennale Grafiki, Guanlan, Chiny, (2015)I Międzynarodowym Biennale Grafiki w Łodzi(2016),4 Biennale Grafiki w Szeklerland(2016)IX Międzynarodowym Biennale Miniatury BIMPE w Vancouver(2016)36 Międzynarodowa Wystawa Małej Formy Graficznej, Cadaques,Barcelona(2016)Ponadto:
2012–2016(4x) Stypendium rektora dla najlepszych studentów2015–2016, Stypendium Ministra za wybitne osiągnięciaZachęcam też do obejrzenia moich prac na stronach: https://www.saatchiart.com/bartoszcebula, https://www.behance.net/Bartt, http://szpakow.tumblr.com/.
Zapraszam również do przeczytania mojego wpisu na blogu Międzynarodowego Biennale Grafiki.
Roland Okoń
Studiował architekturę na Politechnice we Wrocławiu oraz na TU Delft w Holandii. Fotografik. Członek jury międzynarodowego festiwalu fotografii TIFF. Pisał do magazynu "Fotografia i Aparaty Cyfrowe". Brał udział w wielu indywidualnych i zbiorowych wystawach we Wrocławiu, Berlinie, Pradze, Warszawie, Krakowie i Londynie. Zdobywca prestiżowych nagród Viva Photo Award 2014, Playboy Photoerotica 2014, Playboy Photoerotica 2016 i innych.
Od 4 lat prowadzi kursy foto "ABC FOTOGRAFII" w Browarze Mieszczańskim.
Więcej informacji i prace w portfolio: http://www.rolandokon.com/
Krzysztof Sikora
Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej o kierunku Informatyka / Systemy Informatyczne (praca magisterska z zakresu "Wykorzystanie bezprzewodowej transmisji danych w oparciu o system Canopy") . Posiada kilkuletnie doświadczenie w tworzenie i projektowaniu stron internetowych. Technologie: HTML, PHP, JavaScript i CSS. Ukończył kursy m. in. "Zastosowanie komputerów w procesie sprzedaży (E–commerce)", "Informatyka i Internet w gospodarce turystycznej". Jako informatyk/dziennikarz w 2008 r. brał udział w wyjeździe studyjnym dla dziennikarzy Warszawa – Bruksela zorganizowanym przez Komisję Europejską.W firmie Quali prowadzi kursy: PHP + JavaScript + MySQL, Darmowe aplikacje do tworzenia stron – CMS–y (własny program), a także język HTML i DREAMWEAVER. Od 2007 roku zarządzał stroną internetową znanego obiektu turystycznego Zamku Grodziec, którą samodzielnie zaprojektował i wykonał, a także kreował wizerunek zamku w Internecie (e–wizerunek) i w mediach (m. in. w prasie, telewizji i radiu). Otrzymał wyróżnienie i podziękowanie za promocje regionu (powiat złotoryjski) w sieci Internet. Na chwilę obecną zajmuje się m. in. projektowaniem stron WWW, optymalizacją stron internetowych, a także ich audytem i prowadzeniem szkoleń. Zainteresowania: media interaktywne, fotografia, historia.
Rafał Hostyński
Absolwent Politechniki Wrocławskiej, od ponad 6 lat czynnie zajmuje się profesjonalnym pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach. Poszukiwacz nowych rozwiązań i technik pozycjonowania, zawsze przygotowany na zmiany w algorytmach Google. Posiadając certyfikat audytora ISO 9000 doskonale orientuje się w obszarach zarządzania jakością. W swojej pracy jako pozycjoner korzysta z najlepszych praktyk, przez co działania przez niego podejmowane są spójne, uporządkowane i w pełni bezpieczne dla stron klientów. Umiejętności dydaktyczne rozwinął edukując pracowników Urzędu Miejskiego w zakresie planowania budżetów, przy wysokich standardach energetycznych i socjalnych dla zarządzających budynkami użyteczności publicznej. Prowadzi(ł) również szkolenie w firmie Acquitec Sp. z o.o.
Emilia Sarasvati
Przedsiębiorczyni, graficzka designerka, projektantka, inżynier, specjalista branży e-commerce, webmaster, znawca reklamy w social media. Od kilku lat niezależny szkoleniowiec i doradca programów komputerowych, rozwiązań SEO. Doradca w tworzeniu e-biznesu od podstaw oraz optymalizacji automatyzacji sprzedaży. Wiedzę zdobywała przez lata prowadząc własną agencję kreatywną, obsługując znane marki. Odpowiedzialna za kreacje wizerunkowe wielu marek, specjalizacja promocji startupów oraz personal brand. W kreacjach graficznych stawia nacisk na konwersję, nowoczesność, zgodność z trendami, nieszablonowość oraz spójność z całym wizerunkiem marki. Wykształcenie wyższe informatyczne. Kilkadziesiąt szkoleń z tego zakresu dla Quali.
Krzysztof Bożek
Obecnie współpracuje w Wyższą Szkołą Bankową oddział we Wrocławiu, prowadząc zajęcia „Programowanie na platformę Android” oraz „Administrowanie systemem Linux”. Dla Wrocławskiej Akademii Biznesu w Naukach Stosowanych prowadzi zajęcia „Wstęp do programowania w języku C++” oraz „Relacyjne bazy danych”. Od 2021 prowadzi szkolenia informatyczne dla młodzieży ze szkół średnich informatycznych z programowania w językach JAVA, C++, JavaScript, PHP oraz tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem HTML5 i CSS3. Od 2019 do 2023 prowadził zajęcia dydaktyczno-laboratoryjne z Technologii Internetowych, Programowania Aplikacji Internetowych (HTML5, CSS3, JavaScript, PHP, MySQL, Python, Django3), Podstaw Systemów Operacyjnych, System Linux, System Windows, a także z Podstaw Inżynierii Oprogramowania (UML2) i Programowania komponentowego w Javie dla studentów kierunków informatycznych WSIZ „Copernicus”. Od 2019 roku szkoli nauczycieli w projekcie Lekcja:Enter, realizowanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Instytut Spraw Publicznych oraz Fundację Orange (trener regionalny- koordynacja i szkolenie trenerów lokalnych). Posiada również doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z pakietu MS OFFICE na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym.